Toeks ja abiks lapsevanematele

VILJA MESSER Rakvere linnavalitsuse hariduse peaspetsialist
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lai 20, kabinet 104
 +372 322 2336
+372 5563 0200
E 10.00-12.00 ja K 13.00-16.00
Tegevusvaldkond: koolieelsetesse lasteasutustesse vastuvõtmisega seotud küsimused; hariduslike erivajadustega laste õppimisvõimalustega seotud küsimused, koolikohustuslike laste arvestuse pidamine

MAARIKA NAEL Rakvere linna  sotsiaalpedagoog (vastuvõtu aeg palun leppida eelnevalt kokku telefoni või meili teel)

MAARIKA KONGI Rakvere linna psühholoog

TIINA PIHLAK Rakvere linna eripedagoog (vastuvõtu aeg palun leppida eelnevalt kokku telefoni või meili teel)
+372 5363 6865

Missioon: Toetada laste turvalist kasvamist iseendaks – loovaks, avatuks ja vastutustundlikuks inimeseks.

Visioon: Kungla lasteaed on turvaline, uuenduslik, tervist ja keskkonda väärtustav lasteaed, kus läbi mängulise õppimise tagatakse Eesti kultuurilooga seotud kvaliteetne alusharidus.

• EV sünnipäeva tähistamine