Toeks ja abiks lapsevanematele

Lai 20, kabinet 104
+372 54200221
E 10.00-12.00 ja K 13.00-16.00
Tegevusvaldkond: koolieelsetesse lasteasutustesse vastuvõtmisega seotud küsimused; hariduslike erivajadustega laste õppimisvõimalustega seotud küsimused, koolikohustuslike laste arvestuse pidamine

MAARIKA NAEL Rakvere linna  sotsiaalpedagoog (vastuvõtu aeg palun leppida eelnevalt kokku telefoni või meili teel)

maarika.naelraksotsabi.ee

MAARIKA KONGI Rakvere linna psühholoog
mkongiyahoo.com

TIINA PIHLAK Rakvere linna eripedagoog (vastuvõtu aeg palun leppida eelnevalt kokku telefoni või meili teel)
 tiina.pihlakraksotsabi.ee