Menüü

• Lasteaeda toitlustab Mervir OÜ, kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja 515 4432

Lasteaia toidupäeva maksumus on:

• 1,5- 4 aastastel 1.80 € / lapsevanem tasub 1.53 kuna 15% maksab Rakvere linn
  • 5-7 aastastel 2.40 € / lapsevanem tasub 2.04 kuna 15% maksab Rakvere linn

Toidupäeva maksumusest moodustab hommikusöök 15%, lõunasöök 60% ning oode 25%.

• Alates 1. jaanuar 2019 tasub Rakvere linn ise lasteaias käivate Rakvere linna registreeritud laste hommikusöögid.
  • NB! Reedeti on lasteaia menüüs lihavabad toidud.

Missioon: Toetada laste turvalist kasvamist iseendaks – loovaks, avatuks ja vastutustundlikuks inimeseks.

Visioon: Kungla lasteaed on turvaline, uuenduslik, tervist ja keskkonda väärtustav lasteaed, kus läbi mängulise õppimise tagatakse Eesti kultuurilooga seotud kvaliteetne alusharidus.

• EV sünnipäeva tähistamine