Menüü

• Lasteaeda toitlustab Mervir OÜ, kontakt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja 515 4432

Lasteaia toidupäeva maksumus on:

• 1,5- 4 aastastel 2,58 € / lapsevanem tasub 2,19 kuna 15% maksab Rakvere linn
  • 5-7 aastastel 2.71 € / lapsevanem tasub 2.30 kuna 15% maksab Rakvere linn

Toidupäeva maksumusest moodustab hommikusöök 15%, lõunasöök 60% ning oode 25%.

• Alates 1. jaanuar 2019 tasub Rakvere linn ise lasteaias käivate Rakvere linna registreeritud laste hommikusöögid.
NB! Reedeti on lasteaia menüüs lihavabad toidud.