ELIISi kasutusjuhend

Kasutajasõbralik alushariduse tarkvara

Eliis Tarkvara OÜ poolt loodud ELIIS (e-lasteaed) on infosüsteem, mis pakub lasteaedadele ja lapsevanematele võimaluse mugavalt lapse infot hallata, saada ülevaade rühma plaanidest, päevategevustest, rühma tegevuskavast, toimuvatest sündmustest jne.

Kõige lihtsam ja turvalisem viis ELIISi kasutajakonto loomiseks on läbi veebilehe www.eliis.ee ID- kaardiga, Mobiil.ID ga või Smart ID ga lihtsalt sisse logides.

Missioon: Toetada laste turvalist kasvamist iseendaks – loovaks, avatuks ja vastutustundlikuks inimeseks.

Visioon: Kungla lasteaed on turvaline, uuenduslik, tervist ja keskkonda väärtustav lasteaed, kus läbi mängulise õppimise tagatakse Eesti kultuurilooga seotud kvaliteetne alusharidus.

• EV sünnipäeva tähistamine